Doping Nedir?

Doping Nedir?

Doping ilanmetre.com kullanıcılarına özel olarak sunulan kullanıcı ilanlarının ön plana çıkmasını sağlayan ve benzerlerinden ayrıştırılmasını sağlayan bir hizmet türüdür.

 Bu sayede ilanlar çok daha fazla kişi tarafından görüntülenebildiği gibi satın alınma ihtimali de hızlı bir şekilde artış gösterecektir. Doping satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra satışta olduğunuz ürünleri istediğiniz sürede satabilir ya da kiralayabilirsiniz.

Nasıl Doping Satın Alabilirim?

İlan verme sayfasında iken bana özel sayfasına giderek aktif ilanlarınızı varken ya da pasif ilanlara tekrar aktif ettikten sonra ilanmetre.com üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 Ödeme yapmadan hemen önce dopingleri değiştirebilir veya iptal etme hakkına sahip olabilirsiniz. Satın almış olduğunuz dopingler ile alakalı ürün bilgileri ve geçerlilik süresi “Doping Kullanım Kuralları” kullanıcının kayıtlı olan mail adresini otomatik olarak gönderilmektedir. Dopingler başka hesaplara transfer edilemez. Dopingli bir ilan yayınlandıktan sonra eğer kaldırılırsa doping hakkı yanacaktır. Doping o ilanda ya da başka ilanlarda kullanılamaz.